fbpx

2002 Yılında, pazarın ihtiyaç duyduğu yüksek kalitede ürünlerin tüketici ile uygun fiyata buluşmasını sağlamak amacı ile kurulan Farmalink® Sağlık Ürünleri, yıllar boyu yenilikçi ürünleri pazara vermiş, birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize, etik değerlere bağlı, dürüst ve kaliteli bir hizmet ulaştırmayı hedef edinmiştir.

Farmalink®’in ürün yelpazesi, uzun, mutlu ve sağlıklı yaşam için insan sağlığını bir bütün olarak fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi durumda olmasına hizmet etmektedir.

Gengigel®, İtalyan Ar-Ge Firması Ricerfarma®’nin ürünüdür. Ricerfarma® dünyada hyaluronik asiti diş hekimliği alanında uygulamayı düşünen ilk firmadır. Günümüzde Gengigel®, Avrupa’nın başlıca ülkelerinin tümünde (Fransa’da yılda 1 milyon, İspanya’da 370Bin, İngiltere’de 350Bin ve İtalya’da yılda 300Bin kutuyu aşacak şekilde), ve Dünya’da 90’dan fazla ülkede pazarlanmaktadır. Amerika FDA (Food & Drug Administration) tarafından onaylıdır. Farmalink®, Ricerfarma® ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili dağıtımcısıdır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Merak ettiğiniz konular, iş birliği fırsatları ve toplu siparişleriniz için bizimle iletişime geçin.

TOP